Każdy projekt jest dla nas motorem do dalszego twórczego działania. Nasze pomysły rodzą się z pasji do architektury. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dobranych indywidualnie do potrzeb naszego klienta.

Pracownię tworzą absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jesteśmy zespołem młodych architektów z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Doświadczenie w branży zdobywamy od 2005 roku.Nasze projekty realizujemy jako główny projektant przy współpracy z zewnętrznymi konsultantami branżowymi. W architekturze łączymy nowe technologie, formy i rozwiązania konstrukcyjne z rodzimą tradycją. Do każdego projektu mamy indywidualne podejście poszukując najlepszych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych. Naszą misją jest tworzenie architektury dostępnej. Projektujemy na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego,małopolskiego i podkarpackiego.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół projektowy:

Diana Olek architekt czechowice-dziedzice

Diana Olek

Architekt

Założyciel i projektant w 2+1 ARCHITEKCI .Swoje doświadczeniu zawodowe w pracy architekta zdobyła  zarówno w kraju  jak i za granicą. Specjalizuje się głównie w projektowaniu budynków mieszkaniowych, usługowychi  oraz projektowaniu wnętrz.

Wojciech Wons architekt czechowice-dziedzice

Wojciech Wons

Architekt

Wojtek jako projektant specjalizuje się głównie w projektach dużej skali: usługach, budynkach przemysłowych i biurowych.Posiada wieloletnie doświadczenie przy koordynacji i nadzorach dużych inwestycji budowlanych na obszarze całego kraju.

Szymon Olek architekt czechowice-dziedzice

Szymon Olek

Architekt

Szymon jako architekt doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizuje się głównie w projektach mieszkaniowych , usługowych i biurowych oraz  wizualizacjach 3d.Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynacji i nadzorach  inwestycji budowlanych zarówno w kraju jak i za granicą.

Ireneusz Wolnik architekt czechowice-dziedzice

Ireneusz Wolnik

Konstruktor

Irek posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budynków mieszkaniowych , usługowych , przemysłowych, biurowych oraz magazynowych. Jest odpowiedzialny za  konstrukcję w projektowanych przez nas obiektach. Jego doświadczenie i wsparcie na każdym etapie procesu projektowego pozwala na  wybór najbardziej optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych.